ESF Operační program pro zaměstnanost
Národní portál
Systém hlášení nežádoucích událostí

Publikační výstupy z pilotního projektu SHNU – poděkování za spolupráci

Vážené kolegyně a kolegové,

dovolujeme si vám oznámit, že byla zúročena další část naší spolupráce. V časopise Central European Journal of Public Health byl publikován výstup z pilotního projektu SHNU „Kautely – dodržování standardů bezpečné zdravotní péče“. Projekt byl zaměřen na hodnocení skutečnosti, jak často zdravotničtí pracovníci implementují do klinické praxe hygienické standardy v rámci poskytování přímé péče o pacienta a následně i při péči o pomůcky. Článek s názvem: „Dodržování hygienických standardů v lůžkových zařízeních ČR – průřezová dotazníková studie“ naleznete v plné verzi v anglickém jazyce na odkaze zde.

Dalším výstupem projektu „Kautely – dodržování standardů bezpečné zdravotní péče“ je publikace zaměřená na dodržování hygieny rukou v nemocničním prostředí, publikovaná v časopisu Kontakt s názvem: Dodržování hygieny rukou v nemocničním prostředí“, který je dostupný v plné verzi v anglickém jazyce zde.

Všem zúčastněným děkujeme za spolupráci jak v rámci dotazníkového průzkumu, tak zejména v implementaci správných postupů v klinické praxi.

Tým SHNU


16. 4. 2021

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace