ESF Operační program pro zaměstnanost
Národní portál
Systém hlášení nežádoucích událostí

Zpřístupnění interaktivních analýz dat SHNU za rok 2020

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

dovolujeme si vás informovat, že na webovém portále SHNU jsou pro Vás v sekci Analýzy pro PZS k dispozici interaktivní vizualizace dat SHNU za rok 2020. Jednotlivé přehledy nabízejí jak tabulkové, tak grafické zpracování dat a možnost identifikace pozice konkrétního PZS (viditelné pouze oprávněné osobě) podle počtu/četnosti NU, trendy NU v čase a možnost vygenerování souhrnného reportu dle volitelných parametrů


Upozorňujeme, že interní vizualizace dat jsou přístupné pouze oprávněným osobám jednotlivých PZS po přihlášení do interní části webu. V případě jakýchkoliv nejasností v interpretací dat, nebo v případě že nemáte přístupové údaje / máte problém s přihlášením, kontaktujte prosím členy týmu: Mgr. Dana Dolanová, Ph.D. (dana.dolanova@uzis.cz) nebo Ing. Veronika Štrombachová (Veronika.Strombachova@uzis.cz).

Interní vizualizace dat o hlášených NU za rok 2020 jsou dostupné zde.
Souhrnné anonymizované přehledy o počtu hlášených NU jsou k dispozici zde.

Vzhledem k vývoji epidemické situace v ČR, nutnosti validovat hlášená data u konkrétních PZS a rovněž s epidemií související vytížeností analytického týmu ÚZIS ČR, nebylo možné poskytnou analyzovaná data dříve.

Děkujeme Vám za pochopení i za dosavadní spolupráci, která společně vede ke zkvalitňování zdravotních služeb a bezpečné péče u lůžkových poskytovatelů zdravotních služeb.

Tým SHNU

15. 12. 2021

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace