ESF Operační program pro zaměstnanost
Národní portál
Systém hlášení nežádoucích událostí

Aktualizace metodických materiálů

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

dovolujeme si Vás oslovit v souvislosti s plánovanou revizí a aktualizací metodických dokumentů jednotlivých NU používaných v SHNU. Rádi bychom Vás požádali o spolupráci na revizi metodických dokumentů. V minulém roce se někteří z Vás jako členové Pracovní skupiny podíleli na recenzi, případně utváření metodických dokumentů k jednotlivým NU a nyní je období, kdy je nutné dané dokumenty aktualizovat. Nabízíme možnost podílet se na aktualizaci metodických dokumentů všem spolupracujícím zástupcům PZS (tedy nejen zástupcům z Pracovní skupiny).


Proces aktualizace zahrnuje (v případě, že v dané oblasti došlo ke změnám nebo došlo k doplnění důležitých materiálů):
- úpravu epidemiologických dat;
- úpravu obsahu – aktualizace doporučených postupů, nařízení atd.;
- úpravu literatury – aktualizace uvedených článků, publikací apod.;
- na základě úpravy plné verze, následná úprava verze zkrácené a algoritmů prevence a opatření.

Celý proces revize a aktualizace dokumentů bude samozřejmě opět týmovou prací a spolupráce na revizích metodických materiálů bude honorována.

Seznam metodických materiálů připravených k revizi naleznete v příloze a jejich plnou verzi na Národním webovém portálu SHNU: https://shnu-viz.uzis.cz/cs/metodicke-materialy/

Ke spolupráci na revizi a aktualizaci lze zvolit maximálně dva jakékoli metodické dokumenty (každý metodický dokument bude revidován maximálně 3 osobami).

Termín vyjádření zájmu o spolupráci na revizi a aktualizaci metodik: do 23. 1. 2017 na e-mail Ing. V. Štrombachové - veronika.strombachova@uzis.cz

V případě naplnění kapacity revize a aktualizace konkrétního metodického materiálu Vám může být nabídnuta spolupráce na jiném dokumentu anebo může dojít k aktuálnímu odmítnutí spolupráce.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na spolupráci a nové poznatky, které nám všem napomohou ve zkvalitňování péče o pacienty.

Tým SHNU
 

3. 1. 2017

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace