ESF Operační program pro zaměstnanost
Národní portál
Systém hlášení nežádoucích událostí

Analýzy pro veřejnost

Vážené kolegyně, vážení kolegové

dovolujeme si Vás informovat, že na národním webovém portálu Systému hlášení nežádoucích událostí (SHNU) byla nově vytvořena záložka ANALÝZY PRO VEŘEJNOST, která obsahuje výsledky analýzy dat prezentující hlášené (vykázané) počty nežádoucích událostí u poskytovatelů zdravotních služeb (dále jako PZS) lůžkové péče v České republice dostupné pro širokou laickou veřejnost. V souladu s platnou legislativou, se jedná o anonymizovaná data o počtu hlášení nežádoucích událostí. Ke konkrétním datům za jednotlivé poskytovatele (PZS) mají i nadále přístup pouze oprávněné osoby jednotlivých zdravotnických zařízení (pokračování po rozkliknutí aktuality).


Vážené kolegyně, vážení kolegové

dovolujeme si Vás informovat, že na národním webovém portálu Systému hlášení nežádoucích událostí (SHNU) byla nově vytvořena záložka ANALÝZY PRO VEŘEJNOST, která obsahuje výsledky analýzy dat prezentující hlášené (vykázané) počty nežádoucích událostí u poskytovatelů zdravotních služeb (dále jako PZS) lůžkové péče v České republice dostupné pro širokou laickou veřejnost. V souladu s platnou legislativou, se jedná o anonymizovaná data o počtu hlášení nežádoucích událostí. Ke konkrétním datům za jednotlivé poskytovatele (PZS) mají i nadále přístup pouze oprávněné osoby jednotlivých zdravotnických zařízení (dále jako ZZ).

V záložce Analýzy pro veřejnost nově naleznete*:

Věříme, že nová funkcionalita webu bude přínosná jak pro Vás, tak pro další kontinuální podporu kvality péče v ČR.

Tým SHNU

1. 9. 2021

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace